LIFTED : Everybody Loves The Sunshine @ Loft Bubny
Pátek 23. Června
From 21:00 until dawn!

Just bee's and things and flowers ! Jak zpívá ve své nezapomenutelné hymně 'Everybody Loves the Sunshine' z roku 1976 sám Roy Ayers. A ano, my všichni milujeme sluneční paprsky, takže se velmi těšíme, že s příchodem léta opět rozezníme náš soundsystem a rozvibrujeme parket a protančíme se nocí až dokud první paprsky neprotrhnou její magickou temnotu.

Připojte se k nám v pátek 23. června a přineste svojí dávku dobrých vibrací, díky kterým znovu a znovu ožívá Loft BubNY a roztáčí se další z jedinečných večírků naplněných životodárným tanečním rytmem. Tentokrát zavaří Lifted atmosféru svým 3 hodinovým "TAKE OFF" setem DJ James Baseley. Na něj navážou DJové Tris Kayo a Jeffology se svými 90 minutovými "IN FLIGHT" sety, aby nás pak vrátil zpátky na zem DJ Cou a dovedl nás bezpečně až k prvním ranním paprskům. Slunečním paprskům vítajícím další nový den, protože everybody loves the sunshine!

LIFTED @ Loft BubNY

Residentni Dj's tohoto večera budou:

James Baseley


Tris Kayo


Jeffology


Cou


Live Instruments by

Radimo

LIFTED je komunitou DJů, tanečníků, hudebníků, audiofilů, zvukových techniků a promotérů. Náš hlavní záměr je poskytnout vám alternativní pohled na radost z tance a hudby. Vytvořit prostředí, kde VY jste hlavní článek a nejcennější součást celého večera.

Zveme vás na skutečně jedinečné místo, Loft Bub-NY v Holešovicích. Jeho pozoruhodný prostor bude na základě inspirace z proslulých NYC Loft Parties Davida Mancusa a klubové kultury z počátku 70. let přeměněn na pulzující taneční parket. Odhoďte zábrany i předsudky a nechte se povznést prostřednictvím brilantního zvukového systému Funktion One, spojeného s unikátní výzdobou a osvětlením.

Na naší společné party nepotřebujeme kulturu VIP. Všichni jste pro nás stejně důležití a těšíme se, až se o vás postaráme co nejlépe budeme moci. Nechte své ego za dveřmi, protože na tanečním parketu jsme si všichni rovni!

Sound system provided by

Zakládající členové : ZDARMA


Držitelé ročního členství : Můžou získat členství na další rok za 500 Kč

Pouze Hotovost


Všichni členové můžou na sebe napsat až čtyři hosty, kteří mají vstup za 200 Kč na osobu

Člen musí být přítomen u vhcodu, Cash only


Early Bird GoOut lístek stojí 200 Kč

Limitováno na 50 lístků

Lístek koupený přes GoOut po vyprodání Early bird lístků je za 300 Kč


Vstup na dveřích je za 400 Kč

Pouze Hotovost

Občerstvení Zdarma / Šatna Zdarma / Přátelská Security

LIFTED je bezpečné místo, kde každý může být sám sebou bez jakékoliv diskriminace

LIFTED je nezisková organizace, jejímž cílem je budovat komunitu stejně smýšlejících duší a zlepšovat každou party. Uvítáme jakékoli nápady a pomocnou ruku, kontaktujte nás v případě zájmu.

Addresa

U Papírny 100/2
Praha 7, Holešovice