LIFTED : New Years Eve Celebration @ LoftBubny
Sobota 31. Prosince 2022
Od 21:00 do úsvitu!

@marek_prihoda

Děkujeme všem, kteří zavítali do Loftu Bubny a připojili se k oslavě podzimního období sklizně, které jsme dali jméno Harvest Moon. Váš tanec, vaše úsměvy, otevřenost a pozitivní nálada proměnila celý večer v neopakovatelný zážitek, za který jsme vám všichni vděční.

A teď ta hlavní zpráva. Letos spolu budeme moci oslavit i Nový rok! Další Lifted večírek se totiž odehraje v Loftu Bubny již 31. prosince, a budeme mít tedy možnost přivítat v našem holešovickém domově rok 2023. Večírek opět započne ve 21 hodin a budeme pokračovat až do chvíle prvního úsvitu Nového roku.

Kapacita novoroční party je omezena na 400 osob. Jakmile bude dosažena, další návštěvníky nebudeme moct vpustit. Mějte proto na paměti, že nejlepší způsob, jak sobě i vašim přátelům zajistit vstup, je vyzvednout si vstupenky na Novoroční party předem.

Členové mají vstup zdarma. Pokud by chtěli večer sdílet s blízkými, mohou s sebou vzít až 4 přátele, kteří budou mít vstupné snížené na polovinu běžné předprodejní ceny.

Hudbu budou opět vybírat a míchat naši rezidentní DJové z žánrů od jazzu, funku, hiphopu, přes soul, R'n'B až po disco, afrobeat a house.

LIFTED je komunitou DJů, tanečníků, hudebníků, audiofilů, zvukových techniků a promotérů. Náš hlavní záměr je poskytnout vám alternativní pohled na radost z tance a hudby. Vytvořit prostředí, kde VY jste hlavní článek a nejcennější součást celého večera.

LIFTED @ Loft BubNY

Na LIFTED – NYE Party vám zahrají rezidenti:

James Baseley


Cou


Tris Kayo


Jeffology


Mr. Ultrafino

Zveme vás na skutečně jedinečné místo, Loft Bub-NY v Holešovicích. Jeho pozoruhodný prostor bude na základě inspirace z proslulých NYC Loft Parties Davida Mancusa a klubové kultury z počátku 70. let přeměněn na pulzující taneční parket. Odhoďte zábrany i předsudky a nechte se povznést prostřednictvím brilantního zvukového systému Funktion One, spojeného s unikátní výzdobou a osvětlením.

Na naší společné party nepotřebujeme kulturu VIP. Všichni jste pro nás stejně důležití a těšíme se, až se o vás postaráme co nejlépe budeme moci. Nechte své ego za dveřmi, protože na tanečním parketu jsme si všichni rovni!

Ozvučení dodáváno společností

Vstupné:

Vstup pro Členy je zdarma


Každý člen může zapsat až 4 hosty za snížené vstupné 250 Kč

(člen musí být přítomen s hostem či hosty u vstupu)


Běžný vstup v předprodeji: 500 Kč

Na místě: 600 Kč

(do vyčerpání kapacity)


Předprodej vstupenek:

Phono.cz
Opatovická 24
Praha 1
Website

Happyfeet Records
Vodičkova 36 - Pasáž Lucerna
Praha 1
Website

LIFTED je nezisková organizace, která má v úmyslu budovat komunitu podobně smýšlejících duší a zlepšovat každou party na společné cestě s vámi. Pokud by se někdo z vás chtěl nějakým způsobem zapojit, kontaktujte nás, uvítáme každý nápad a pomocnou ruku.

Adresa

U Papírny 100/2
Praha 7, Holešovice