LIFTED : A Spring Transformation @ Loft BubNY
Friday March 31st
From 21:00 until dawn!

Novoroční Lifted party byla fantastická a my chceme poděkovat všem členům a přátelům, kteří se k nám v Loft BubNY na téhle party připojili.

Ale teď je už čas svolat vás všechny k oslavě " Jarní přeměny" na našem nejmilovanějším parketu! Příroda nám sama ukazuje první známky nového života, který se probírá ze zimního spánku, a tak i my chceme pozvat vás všechny, abychom společně nahodili jarní náladu a přivítali začátek nové sezony. I když to tak nevypadá, jaro už je na spadnutí!

Pečlivě si proto zapište tenhle datum 31.brezna, kdy se opět vracíme do Loft BubNY rozproudit dobré vibrace mezi bednamy našeho vyladěného soundsystému. Pojďme znovu oslavit nový začátek skrz hudbu a tanec!

Hudbu všech žánrů od jazzu, funku, hiphopu, soulu, R'n'B až po disco, afrobeat a house vám opět přinesou naši rezidentní disc jockeyové:

LIFTED @ Loft BubNY

Residentni Dj's tohoto večera budou:

Tris Kayo


Jeffology


Martin Mikulas

LIFTED je komunitou DJů, tanečníků, hudebníků, audiofilů, zvukových techniků a promotérů. Náš hlavní záměr je poskytnout vám alternativní pohled na radost z tance a hudby. Vytvořit prostředí, kde VY jste hlavní článek a nejcennější součást celého večera.

Zveme vás na skutečně jedinečné místo, Loft Bub-NY v Holešovicích. Jeho pozoruhodný prostor bude na základě inspirace z proslulých NYC Loft Parties Davida Mancusa a klubové kultury z počátku 70. let přeměněn na pulzující taneční parket. Odhoďte zábrany i předsudky a nechte se povznést prostřednictvím brilantního zvukového systému Funktion One, spojeného s unikátní výzdobou a osvětlením.

Na naší společné party nepotřebujeme kulturu VIP. Všichni jste pro nás stejně důležití a těšíme se, až se o vás postaráme co nejlépe budeme moci. Nechte své ego za dveřmi, protože na tanečním parketu jsme si všichni rovni!

Sound system provided by

Členové Lifted mají vstup zdarma


Členové mohou přihlásit až 4 hosty za 200 Kč na osobu

Člen musí být přítomný u vstupu, Platba pouze v hotovosti


Vstup — 400 Kč

Platba pouze v hotovosti

Občerstvení zdarma / Šatna zdarma / Platba na baru pouze v hotovosti

LIFTED je bezpečné místo, kde každý může být sám sebou bez jakékoliv diskriminace

LIFTED je nezisková organizace, jejímž cílem je budovat komunitu stejně smýšlejících duší a zlepšovat každou party. Uvítáme jakékoli nápady a pomocnou ruku, kontaktujte nás v případě zájmu.

Addresa

U Papírny 100/2
Praha 7, Holešovice